• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!

PrijemRegistruj seportalPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

Delite | 

Moj prwi dnewnik...

Ići dole 
AutorPoruka
MisS_Uchiha
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
Datum upisa : 20.04.2008
Godina : 25
Broj poruka : 5263
Job/hobbies : skupljanje labella, slushanje muzike, gledanje anima i seranowih,citanje mange, blejanje na netu....
Koliko volite ovaj 4um? :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Moj prwi dnewnik...   Sre 21 Jan 2009 - 20:37

E pa owo wam je moj prwi najprwiji dnewnik,neshto mi dosadno i pishe mi se.........
Pocecu od nowe 2009 god...

1 i 2.1.2009
Ja sam bila na zurci sa 3 drugarice Kaca,Jeca i Marta....Lepo nam je bilo,igrale smo,smejale se,gubile......U jednom trenutku dolazi Jeca i gowori mi da se swidjam jednom Aci....Ja sam joj odmah rekla da se meni on ne swidja i da zaborawi na to...Menii se on realno nije ni swidjao,ali Kaci se on swidjao 2 godine pa mi bilo glupo da se smuwam sa njim.....On me je smarao tu,ali ja sam ga kulirala.........Negde oko pola 7 odlucile smo da idemo kuci...Aca se ponudio da nas odweze swojim nowim mercedesom (on je inace najbogatiji tamo) i mislio je da cu se smuwati sa njim zbog njegowish para,ali ja definitiwno nisam sponzorusha...xDKad smo stigle kod Kace (tamo smo prespawale) mene zowe moj najbolji drug Wladimir da izadjem ispred da se widim sa njim...Izashle smo swe 4 i on je bio mrtaw pijan.....Poshto nije mogao da se wrati kuci pozwale smo ga da spawa kod Kace....Jednini problem je bio krewet,jer smo imali jedan bracni i jedan normalni krewet.....Owe 3 su legle na bracni, a ja i Wlada smo zajedno spawali u malom krewetu...Nemojte da pomislite swashta,nishta se nije desilo samo smo prespawali...Kad smo se probudili (oko 5 popodne) Wladina ruka je bila na mom dupetu,bilo mi je malo cudno,ali nisam se obazirala na to....Wlada je otishao kuci,a mi smo nastawile da spawamo...To wece je isto bila zurka u tom kaficu.......Spremile smo se,pozwale WLadu i otishle......E to wece je bilo zanimljiwo...U pocetku dosadno ali posle extra...Marta se smuwala sa jednim Srdjanom,Jelena se smuwala sa njegowim bratom Nikolom,ja nisam htela,ali Aca je skocio na mene tako da sam se smuwala sa njim....On je debil,mnogo smara.....U jednom trenutku ja sedim,Aca je tu blizu,a Wlada stoji i okrenuo mi ledja....E sad tu je proradio moj ziwotinjski nagon i uhwatila sam ga za dupe Aci ispred ociju...Wlada se okrenuo nasmejao i nastawio da igra..........To wece su swi muwali i watali swe......Guzwa je bila tako da nisi ni mogao da widish cija je ruka na twom dupetu.....Oko 6 smo otishli kuci....Ujutru ja sam raskinula sa Acom,ali on je nastawio da me smara sledece 2 nedelje,napokon je prestao......Swi smo prespawali kod Kace i Wlada i ja smo o5 spawali zajedno.....xDDD
2 dana posle zurke ja sam se razbolela tako da sam srpsku nowu prowela u krewetu....

To je otprilike to za sad xD
Nazad na vrh Ići dole
MisS_Uchiha
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
Job/hobbies : skupljanje labella, slushanje muzike, gledanje anima i seranowih,citanje mange, blejanje na netu....
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Moj prwi dnewnik...   Sre 21 Jan 2009 - 20:55

Sry shto pishem post za postom ali jednostawno moram.....

Danas 21.1.2009

Wlada i ja wec neko wreme lazemo Urosha da smo se smuwali.....I on je naseo na nashu pricu,jer se WLada i ja stalno ljubimo,grlimo,lezimo zajedno,sedimo zajedno,pricamo, drugim recima stalno smo zajedno xD Urosha ne woli celo moje odeljenje,on swe nerwira,ali ne shwata da je tako (debil zar ne?) On je poceo da nerwira Wladu bash mnogo,jer ga stalno ogowara iza ledja,a owako je extra sa njim....Tako da smo Wlada i ja smislili plan,hehe...Ja sam pocela da pricam sa Uroshem na msnu sinoc,i swe wreme mu goworim kako me Wlada nerwira,kako me smara,i rekla sam mu da smo raskinuli....On je,kad je wideo da ja ogowaram Wladu,poceo da ga ogowara kao nikad do sad.......Ja sam se prawila da se slazem sa njim.......Ceo taj razgowor ja sam prekopirala Wladi,a on je onda poceo da pljuje i proziwa Urosha........Swashta mu je pricao i na kraju mu je rekao da mu se wishe ne obraca...Urosh je goworio da on to ne misli,i swe wreme se branio,ali Wladu bash briga za to.....I tako su se oni poswadjali,i Wlada je bio srecan.....Ali to nije swe,danas oko 1 ujutru,Wladi je sinula ideja da on odshtampa moj i Uroshew kao i njegow i Uroshew razgowor i da ga donese u shkolu....Tako je i uradio,i ceo razred je to procitao i sad swi obozawaju mene i Wladu,a stalno zajebawaju Urosha................Sad smo najsrecniji na swetu xDDDDD Ceo dan danas je bio bash extra,nashi decaci su ludi skroz i nosili su mene i Wladu do kafica u prizemlju shkole.......Najbolje od swega je to shto je Urosh kad je wideo te papire poceo da se smeje i da se shali na swoj racun.....E to stwarno ne kapiram...Ispao je kreten nad kretenima,a uprawo to smo Wlada i ja hteli da postignemo.......U nashem odeljenju nikad nije dosadno jer Wlada i ja stalno prawimo neke spletke Uroshu,a on jadan ne kapira nishta.....Bash smo bezobrazni zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Lucifer
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Muški
Datum upisa : 24.02.2008
Godina : 22
Broj poruka : 7997
Job/hobbies : gimanstika and disco dance...
100 / 100100 / 100

Humor : hehe

PočaljiNaslov: Re: Moj prwi dnewnik...   Sre 21 Jan 2009 - 23:40

Haha..
Extra dnevnikl...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.best-4um.your-talk.com
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Godina : 23
Broj poruka : 18503
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
100 / 100100 / 100

Humor : Grrrrrrrrr

PočaljiNaslov: Re: Moj prwi dnewnik...   Sre 21 Jan 2009 - 23:42

da,slažem se...

ma niste bezobrazni... :P
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
Datum upisa : 10.02.2008
Godina : 24
Broj poruka : 14975
Job/hobbies : svasta
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Moj prwi dnewnik...   Sre 21 Jan 2009 - 23:56

Haha zanimljivo...Bas sam se slatko nasmejala ovoj recenici "Guzwa je bila tako da nisi ni mogao da widish cija je ruka na twom dupetu"...XD

-----------------------------------------------------------
Please click here

Nazad na vrh Ići dole
http://best-4um.your-talk.com
MisS_Uchiha
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: Moj prwi dnewnik...   Čet 22 Jan 2009 - 0:52

Hehe,pa thx....
A ta recenica je tacna...
Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
Datum upisa : 25.05.2008
Godina : 23