• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!

PrijemRegistruj seportalPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

Delite | 

...x...-Moj mali Dnevnik-...x...

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Godina : 23
Broj poruka : 18503
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
Koliko volite ovaj 4um? :
100 / 100100 / 100

Humor : Grrrrrrrrr

PočaljiNaslov: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Ned 18 Jan 2009 - 21:06

ovdje ću pisat svoje dogodovštine...počinjem od sutra jer sad moram ić... :)
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Pon 19 Jan 2009 - 22:33

evo počet ću pisat...u školi je bilo dosadno..ofc pod biologijom me je bolila glava ko i uvijek i skoro sam zaspala...nisam puno prepisivala,kao da će baba skontat...pod satom razrednika nas je razrednik "razmijestio"...da,jako čak je i one najgore ostavio zajedno,a ja i Paula (s njom sjedim) smo se već uplašile da će nas razdvojit...i Mirko i ona su se trgali oko mene...mirko je htio da idemo po imeniku jer je on poslije mene pa da sjedimo zajedno...mali glupan (patuljak)....
danas sam bila kod frendice oko pola 4...bili smo na kompu,gledali rbd :)...na kraju smo pregledavali stare njezine časopise (teen,chica,bravo i ok!) i tražili jel ima nkj od rbd...našli smo 1 članak o rbd i 1 o ponchu...msm jadno mi je kaj su to prije stavljali u časopise a nismo ni znali za njih...ddd. i tak je meni paula dala PUNO (al baš puno) postera,koji joj ne trebaju...zahvalna sam joj....svu sam ju jadnicu pokrala...:)
msm da sam dosta toga nap...i da pišemo test iz mat u srijedu...j0oOoOj,neee....................:(

ovo je bilo dosta za danas... ;D
Nazad na vrh Ići dole
Lucifer
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Muški
Datum upisa : 24.02.2008
Broj poruka : 7997
Job/hobbies : gimanstika and disco dance...
100 / 100100 / 100

Humor : hehe

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Uto 20 Jan 2009 - 11:18

Lepo lepo...;)
Samo je malo kratko...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.best-4um.your-talk.com
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Uto 20 Jan 2009 - 14:45

kratko? pa ak nap puno bojim se da niko neće čitaat...al mogu ja i puno...XD
Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
Datum upisa : 25.05.2008
Broj poruka : 9102
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Uto 20 Jan 2009 - 14:48

lijepo
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Uto 20 Jan 2009 - 14:55

hvala...
Nazad na vrh Ići dole
Macii (:
Moderator
Moderator

Ženski
Datum upisa : 10.05.2008
Godina : 22
Broj poruka : 7237
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Uto 20 Jan 2009 - 21:50

Lepo,lepo xD
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 21 Jan 2009 - 17:55

evo neki događaji od jučer...
Imali smo 5 sati u školi. 2 sata engleskog,tjelesni i 2 sata fizike. Pod engleskim smo neki čitali priče koje smo nap (ja nisam XD). Pod tjelesnim sam vježbala 1.put nakon sve ukupno 3 tjedna ne vježbanja. Nije mi se dalo. XP.
Pod fizikom kao i uvijek zabavno. Nastavnik je odličan. Uopće nkj ne radimo iz knjige,samo nam priča neke događaje svoje u vezi teme. Joj kak je nama zabavno,nemožete vjerovat.
Na informatici smo pisali test. Ovako je to bilo: nastavnica je malo po malo šetala po učionici i gledala. Al ne cijelo vrijeme. Iva (bf) i ja sjedimo pokraj i ispod miša smo stavile šalabazu i prepisivale. Pa smo malo komunicirale sa ljudima preko msn-a koji su nam rekli par odg. I kasnije mi je Zvonimir (prijatelj) kad sam mu rekla da mi da šalabazu doneso mi ju je i ja brže bolje prepisivala...i tako sam dobila 4...JEJ. Nisam mogla vjerovat.

OBAVEZNO PROČITAJTE:
Ovako, mi u raz imamo jednu Martinu koja je veelika štreberica. U 5.raz sam ju ja nazvala ŠOJKA. To je jedna kreštava ptica i to smo učili onda iz prirode. A pošto Martina voli kreštat i čudno se glasat lijepo joj paše taj nadimak koji SVI koristimo. U 6.raz je dobila 2.nadimak...DOJKA...Nzm zkj su joj ga dali,msm dečki...isto u 6.sam joj ja dodala nadimak TIHOMIRKA,jer sam IZMISLILA da je prdla u raz. I u 7. joj je Mirko dao nadimak (4.) ŠTUCNA.

To vam je povijest jedne kreštavice u našem razredu. NADAM SE da ste to pročitali. Ako niste,MORATE...XP
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
Datum upisa : 10.02.2008
Godina : 24
Broj poruka : 14975
Job/hobbies : svasta
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 21 Jan 2009 - 18:24

Hehe i ja kad mogu prepisujem....Msm koristimm puskice.Ali to je normalno,zar ne?;)
Procitala sam o toj Martini.Xd

-----------------------------------------------------------
Please click here

Nazad na vrh Ići dole
http://best-4um.your-talk.com
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 21 Jan 2009 - 18:31

je ofc da je normalno,a pogotovo pod ovim okolnostima... :)
Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 21 Jan 2009 - 19:33

hehehe super
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Čet 22 Jan 2009 - 17:17

21.1.
Jučer sam se kao i uvijek probudila u 7 i 15. U 7 mi zvoni alarm na mob,produžim ga za 10 min i onda još 5 min se odmaram. Kad živim blizu škole pa brzo dođem.

U školi:
Mat-2 sata: glupo ko i uvijek. Samo proziva na ploču mene i još neke iz raz,a druge ni ne pogleda. Trebala bih bit zadovoljna što me voli,al tako da me stalno na ploču proziva. Ddd. Radili smo poučak k-s-k valjd. Tak nešt. Baš ja znm. E a pod odmorom između 1.i.2.sata dečki su nabijali rukometnu loptu i jedan je razbio sat. Sam da ste to vidjeli. Gledaš gore i odjednom vidiš kak sat pada i razbija se u male,sitne komadiće. Kako smo se usr*li. Ovi počeli kupit staklo,a ja žalila što nisam mob ponjela da snimam. Ubit ću se. JOJ. Na kraju niko nije htio priznat pa je došo domar,i onda su priznali. Inaće bi svi platili,ofc ja sigurno NE.

Kemija-2 sata: Radili smo neke glupe pokuse u grupama. Mi smo najbolja grupa za pokuse. LoL. Naravno da je bilo dosadno.

Povijest.2 sata: Ovo je bilo NAJDOSADNIJE....joooj. Sam čitamo svako po jednu rečenicu po redu kak sjedimo,i onda prepisujemo s grafoskopa. Dosadaa. I nzm zkj al bolila me je glava. Već 3,4 dana za redom me boli glava zadnja 2 sata u školi. Joj.

I tak...došla kuć,na komp,gledala serije....Išla spavat oko 11,zapravo sam prije toga bila na kompu i kasnije malo čitala knjigu Agathe Christe...
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Ned 1 Feb 2009 - 13:45

Jučer sam bila na rođendanu. Počeo je u 4,al je Paula mene i Ivu zvala u 3. I Iva i ja smo se našle kod trgovine i otišle do Paule. U 15 do je došla Mihaela i već je počela zabava. Kasnije je došla Petra,pa Monika i Lara i onda je bilo najbolje. Pauli je mama otišla nekud pa smo navili muziku do kraja. Ja sam pustila RBD i Moniki se to svidjelo pa sam joj slala neke pjesme preko moba. Neki su omalovažavali rbd kao da su dosadni...ma luđaci. Sve u svemu bilo je sup. Čak sam 3 komada pizze (prefine)pojela. Inaće nikad ne jedem ovak sendviće i pizze na rođ al sam bila gladna pa sam morala. :) Ne da mi se više pisat. Dns jedva čekam tekmu. I nadam se da ćmo pobijedit kao i sve tekme do sad.
Ćao svima. kiss
Nazad na vrh Ići dole
Mimi ^^ ♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 22
Broj poruka : 11826
Job/hobbies : Jahane,Knjige, Citanje,Filmovi...:)
100 / 100100 / 100

Humor : :D

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Ned 1 Feb 2009 - 13:50

xexe super..
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sub 7 Feb 2009 - 13:40

Ne znam odakle da počnem. Idem na četvrtak. Dan kad sam dobila 2. 1-icu u 4 dana...:( Imali smo 5 sati. Engleski smo izlagali plakat koji smo napravili. Iva i ja smo radile zajedno. Dobile smo 5 (radile smo o rukometu). Skoro su svi o njemu radili. Plakati su sad na panou u eng...2.sat tjelesni smo trebali imat al nismo jer su igrali rukomet. Češka škola,naša,Sirać,Đulovac. Samo da vidite kako naša škola jadno igra. Joj. Ni zabit gol ne znaju. Al koga briga za to.

Idem na posljednja 2 sata. Na 1.je bilo zabavno. Sup ko i uvijek. I na 2. satu. Za*eba*ali smo nastavnika. Ko i uvijek. Cijelo je vrijeme pitao. I dođe on do Ive 15 min prije kraja 2.sata. Iva je prije mene u imeniku. I dobro. Prozove on mene 4 min prije kraja a ja sva ono,pa kraj sata je. Ddd. I onda je poslao Paulu po psihologicu i došla psihologica i tak. Pito me je nastavnik da kažem nešto o Sj Europi. Odakle da ja znm nisam uopće slušala. I svi mi nkj šapću,al pošto je bilo tak malo do kraja sata,misla sam da ak nkj ne kažem da mi neće upisat nkj. Al eto,pogriješila sam,mogla sam glupsoti govorit,dobila bih 3. A nije me pito ni 3 min,jer je pola toga psihologica potrošila. Ma..nzm kaj da kažem. I nisam još roditeljima rekla..brat mi je sazno jer mu je nastavnik reko,al sam ga potplatila posterom Gunsa. Nadam se da če šutit,iako imamo idući tjedan roditeljski (idemo i mi i roditelji na sastanak). Nadam se da neće dijelit ocijene jer...nzm. Ma reći ću da je to jer sam zab zadaću napravit,il referat. Nekak se moram izvuć.
Sad sam učila biologiju idući pon pišemo test i javit ću se da ispravim 1-icu...
Nadam se da ću ju ispravit bar na 4. Ja bi na 5...

:( :)
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Uto 10 Feb 2009 - 14:58

Dns ne idem na informatiku,ne da mi se a mama pošto mi je doktorica će mi dat ispričnicu. Imam ječmenac na oba oka,jučer sam lijevo oko zarazila pa kao nzm...nmgu bit na kompu. I moću ću gledat rebelde.Evo kak je bilo u školi:
Eng 2 sata: dobro,učili smo past perfekt i tak. neki su plakate izlagali od prošli put
Tjelesni-nisam vježbala zbog oka,.pa smo se za*e...
Fizika-radili smo zadazke neke,ja nemoram pisat test iduću put jer sam 1 zadatak 1.napravila. Nastavnik nam je ko i uvijek pričo neke svoje proživljene priče,koje su uvijek zabavne.

Evo kak je jučer bilo u školi...
Teh 2 sata-1.sat pisali test,2.smo se Paula i ja ZA*EBA*VALE- Da samo znate kak nam je bilo super. Među naj danima u školi. Al stw je bilo super odlično.
Hrvatski-bzvz
Mat-bzvz
Bio-bzvz neke glupe zadatke smo radili...aha i pisali kratki test (:() nažalost. u petak (13.) pišemo veliki test iz kojeg imam više sreće...
To je bilo sve...ćao
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Čet 12 Feb 2009 - 17:14

Evo šta je dns bilo...

U školi...
eng-pisali kratak test i ponavljali past perfect...dobila sam 5 iz testica
tjelesni-vježbala sam,radili smo neke gluposti ko i uvijek
geografija-bilo je super ko i uvijek,više se ne moram bojat oće me pitat il ne,lad me je već pito...
malo smo sr*li nastavniku i tak...a ja cijelo vrijeme pričam: nastavniče,kak ste vi pametni...lol a svi se smiju...onda sam srušila plakat i pao je na Danijelu,,,lol. a svi se počeli kesit i onda su dečki prdili i tako ko i uvijek...xd

jučer smo pod kemijom (2 sata) imali zamjenu. 1.sat je došo nastavnik geosa,a 2.nastavnica hrvatskog (veoma stroga) koja ne predaje nama...
1.sat je bilo pre pre zakon...reko nastavnik da ga pitamo što nam nije jasno,a monika
pita kak se rade djeca? lol i onda smo pitali kak raste kosa a on nama stw odg...ma glupan jedan...lol

:)
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 18 Feb 2009 - 17:08

dns je u školi bilo super.
ko i uvijek sam se probudila u 7 i 15...oprala zube,umila se,obukla,spremila torbu i u pol 8 krenula...

prvi sat smo imali mat-kružnica i krug...to smo radili,gluposti.
2 sata smo imali...

kem isto 2 sata- iz testa sam dobila 4 ...NMG VJEROVAT...4...omg ja mislila da ću dobit 2,3...al eto nisam...XP...mitrovića je stavla u klupu samnom i s ivom,a paula je morala otić kod dečkiju sjest...lol

povijest-2 sata isto...prvi sat je nastavnik kasnio pa smo se zaje...onda je došo pa je pito neke...pavić (pošto sjedi ispred mene) mi je dao mp 4 na jedno uho da slušam malo...lol al je bilo smiješno,morala sam na klupi ležat da me ne vidi nastavnik...
2.sat smo test pisali...paula je prepisala neke zadatke,pavić sve godite prepisao i dao zvonimiru da prepiše i dobili 5...i danijeli sam pol tog rekla...al onda je nastavnikm primjetio da su oni dobili dobre ocijene pa mu je bilo sumnjivo...onda je pitao paviča i valjd nje dobit 1 jer nije znao god kad ih je prepiso...i tak...
poslije 6.sata nas je malo zadržao i pito god,da vidi ko je prepiso a ko nije...i ja sam obvio sve god znala,jer sam to sama nap...paula je 4 dobila...i tak
čak sam CG znala na kratu smjestit...hehe

i tak bilo nam je super... :)
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Čet 19 Feb 2009 - 17:17

Dns je bilo suuper u školi. Pod geosom ofc najbolje.
Čitali smo referate...Ja sam ga pisala s paulom xp. kad je danijela čitala smijala se ko...msm stw smo se svi kesili...samo sam se nadala da se ja neću kesit kad budem čitala. i došo nastavnik u imeniku do paule i došle nas dbe pred ploču.prvo je ona počela čitat. i onda smo dobile napadaj. OMG nmg vjerovat kak sam se ja smijala. morala sam okrenut glavu prema ormaru i smijala se tamo ko luda. a nastavnik gleda....i paula se počela smijat,pa je neke stvati preskočila i meni dala papire...i počena ja nomrlano čitat,čudo...i paula se smije...on kaže: možemo mi nagradit to smijanje. ja se pukla smijat e...OMG OMG OMG...OMG OMG OMG...kak sam se ja smijala...msm drzgi nastavnici bi nas već u ludnicu poslali da to vide. OMG...jedva sam pročitala kak sam se smijala...uff...kad smo išle sjest kak sam se smijala ko luđakinja...a svi se u razzu smiju... :hahaha:

pod hj smo dobili bilježnice koje nam je uzela da nam ocijeni književnost. dobila sam 4...i ponavljali smo za test sutra...
nmg više pisat stw...dns idem na roditeljski u pola 5...u 5 počinje...meni mama dolazi...
BIT ĆE SUPER.JEDVA ĆEKAM...XP :hahaha:
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 8 Apr 2009 - 18:53

Evo šta sam sanjala neki dan.

U snu smo Sunce,Joka i ja XD.

Nz kak je bio početak,znm da smo Joka i ja bježali od svakakvih gluposti,onda smo došle u moju ulicu i o5 bježali nekim ljudima jer su to bile neke ubojice,šta ja znm. Ugl,cijelo vrijeme Joka i ja bježimo od nekih zločinaca LOL.Na kraju dolazimo kod Sunčice (nz gdje je to bilo lol) i negdje zaglavimo nz ni sama gdje,samo smo vidjele Sunce kako nožnim prstima tipka po tastaturi,msm da je igrala neku igricu. Joka i ja smo vikale:Suncee i tak cijelo vrijeme i ona nas nije primjetila,tek kasnije je vidjela da smo se Joka i ja u nekom stolcu zaglavile OMG. Onda nam je Sunce nešto pričala i meni rekla da će mi dat neopravdani. Msm da se to odnosilo na školu,znaći da će mi dat neopravdani sat...LOL

Btw,msm da sam ovako nešto već sanjala al s drugim osobama :)
Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 8 Apr 2009 - 18:56

Hahhahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 8 Apr 2009 - 18:57

xD i meni je smiješno
Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 8 Apr 2009 - 18:58

Sunce vam je kao nastavnica dace ti neopravdani
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 8 Apr 2009 - 19:03

Ma ne,nz zašto je to rekla...ma zbrkano sve
Nazad na vrh Ići dole
Just One Girl
Vip Član
Vip Član

Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 26
Broj poruka : 17764
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   Sre 8 Apr 2009 - 22:04

× Karla × ::
samo smo vidjele Sunce kako nožnim prstima tipka po tastaturi,msm da je igrala neku igricu.

lol Ovo je najače.

E ovako lude snove ni ja nemam. :D
Ćuti Krala bar smo u snu smršale koji kilogram. lol

-----------------------------------------------------------

"Život je sve nešto iz početka.
Juče i prekjuče sutra ne vrede.
Nema na svetu dva ista petka,
dve iste nedelje,
dve iste srede.
Pa čemu onda razočaranja?
Ako je jedna ljubav - ćorak,
Odmah se drukčije i lepše sanja.
I kad si najviše tužan i gorak
nekih se novih očiju setiš
i shvatis da letiš… divnije letiš."
(Odluka - Miroslav Mika Antić)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ...x...-Moj mali Dnevnik-...x...   

Nazad na vrh Ići dole

...x...-Moj mali Dnevnik-...x...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Mirjanin mali veličanstveni!
» EMA78-trudnicki dnevnik
» Kad smo bili mali..........
» VAŠAR - i mali vašari :))))
» Lazarov dnevnik

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu