• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!

PrijemRegistruj seportalPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

Delite | 

xxxxMy diaryxxxx

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
Datum upisa : 10.02.2008
Godina : 24
Broj poruka : 14975
Job/hobbies : svasta
Koliko volite ovaj 4um? :
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: xxxxMy diaryxxxx   Sub 17 Jan 2009 - 20:03

Ovo je moj dnevnik...Tu cu pisati samo lepe i ruzne dogadjaje...xD

-----------------------------------------------------------
Please click here

Poslednji izmenio *Proslost se ne vraca* dana Sub 17 Jan 2009 - 20:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://best-4um.your-talk.com
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sub 17 Jan 2009 - 20:38

13.1.2009.
Ustala sam oko 10 sto je dosta rano kako sam pocela da ustajem u 11:30.Ali tada sam morala ranije jer sam uvece slavila sa drusrvom Srpsku Novu i sa drugaricom sam trebala da idem da kupim sve potrebno.Pre nego sto smo trebale da idemo da kupimo trebale smo da se nadjemo sa onima koji ce uvece da slave sa nama.To su:Misa :jujuju: XD,Djuric,Stefan,Kata,Tina,Milica Golubovic i Milica Stankovic i ja.Sa Micom S sam isla da se nadjem sa nima.Bila sam uzbudjena i srecna sto cu da vidim Misu posle 14 dana.I tako mi stigle na mesto gde smo trebali da se nadjemo i svi osim Mise su bili tu.Bila sam malo tuzna ali nisam dozvolila da se to primeti.Sacekali smo ga nekih 20 minuta ali njega nije bilo.I nista mi smo se dogovorili i Milica i ja smo nastavile dalje,tacnije bile smo to da kupimo.Kada smo kupile sve sto treba,dosao je moj tata po nas da ne bi nosile sve ono same.Posle sam rucala i bila sve srecnija i srecnija sto se blizi 22h.Morala sam da sredim nasu(Radetovu i moju,zajednicku)sobu,a ona je bila blago meni kao da je bomba pala.Milica je dosla da mi pravi drustvo dok ja sredjujem.Mislim ona je htela da pomogne,ali joj nisam dozvolila.
Ja tako sredila,ona otisla kuci i vec je bilo oko 20h.Morala sam da idem do pekare da kupim cvetne pogace za pljeske,ali tu sam se uzasno iznervirala.Za divno cudo nije bilo vise pogaca,pa sam morala da cekam hleba.Extra!I tako sam cekala oko 25 min.Na kraju sam dosla na red i kupila taj hleba vise.Postala sam nervozna jer sam mislila da necu da stignem da se spremim.Kad sam dosla kuci Rade je dolio ulje na vatru time sto me je iznervirao i pocela sam da placem koliko sam bila besna.Mislim da sam u tom trenutku mogla nekog da prebijem.Ali dobro zvala sam Milicu i ona me je smirila...Ja sam se spremila bilo je oko 21:20.Onda je dosla i Milica pa sam joj pomogla da se spremi jer ona kuci nije stigla zato sto je imala goste.I bile smo gotove oko 21:45 i cekale smo drustvo da dodje.Na svaki sum mi bi izasle da vidimmo da li s to oni.Posle su dosli ,nas dve smo bile uzasno uzbudjene,naravno zbog Mise.hehe Inace nam se obema svidja. Posle smo tu pricali svi zajedno i tako.Oko 23:55 smo izasli napolje da bi gledali vatromet.

14.1.2009.

00:00 otkucala je ponoc.Svi smo se radovali i cestitali Novu Godinu jedni drugima.Kasnije smo usli i pricali,salili se,igrali,plesali...Posto su kod nas decaci stidljiviji od devojcice,moramo mi njih da pitamo da plesemo.XD Ja sam prvo pitala Stefana,nisam odmah htela Misu,neka saceka malo.XD Posle nekih pola sata plesala sma i sa Misom....Jao....Kad se samo setim kako smo plesali i kako me je drzao... :fsdgfdg: Kad smo zavrsili sa plesom otisla sam u kuhinju i stegla jako Katu jer nisam znala kako drugacije da ispoljim to sto sam osecala.Skakala sam,osmeh je bio ,,od uveta do uveta"...Posle sam se ponovo vratila u sobu i usla onako hladna kao,a u stvari imala sam 100000 leptirica u stomaku i sva sam drhtala.I posle smo pricali,zezali se itd.Nazalost bilo je oko 03:15 i oni su odlucili da odu.Bila sam naravno tuzna.Milica i ja smo ih ispratile i posle se vratile kuci i pricale jedna drugoj utiske....Ona je prespavala kod mene i tako.....TOLIKO O NOVOGODISNJOJ NOCI....Posle ove noci svakog dana mislim na Misu i na taj ples koji je sve promenio.I sada sve sto pricam je 3 minuta,42 sekunde i jedan ples su promenili celo vece a i nedelju...

Please click here

Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član

Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Broj poruka : 12969
Job/hobbies : Smetanje ;))
100 / 100100 / 100

Humor : xexe

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sub 17 Jan 2009 - 22:08

I godinu. :)))

EXtra ti je bilo za Ng. Znam kakav je osećaj kada se nalaziš u blizini voljene osobe :))))

Jedan klik za Šlupijev život :D
http://www.zooreka.com/photo-442663.html

Ian Somerhalder ♥

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sub 17 Jan 2009 - 22:24

Hehe da i godinu... Uh,osecaj je...XD

Please click here

Nazad na vrh Ići dole
Milica :)
Vip Član
Vip Član

Ženski
Datum upisa : 08.03.2008
Godina : 22
Broj poruka : 16643
Job/hobbies : swe i swashta
100 / 100100 / 100

Humor : xexexe

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sub 17 Jan 2009 - 23:04

Sunceee, bilo ti je predivnoooo!!

Cœur est tout.

Nazad na vrh Ići dole
http://twilightworld.forumotion.com/
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Ned 18 Jan 2009 - 21:04

Da steta sto je trajalo samo jednu noc.

Please click here

Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
Datum upisa : 25.05.2008
Godina : 23
Broj poruka : 9102
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Ned 18 Jan 2009 - 23:36

Da kolko vidim super ti je bilo.
Nazad na vrh Ići dole
Lucifer
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Muški
Datum upisa : 24.02.2008
Godina : 22
Broj poruka : 7997
Job/hobbies : gimanstika and disco dance...
100 / 100100 / 100

Humor : hehe

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Pon 19 Jan 2009 - 11:46

*Proslost se ne vraca* ::
13.1.2009.
Ustala sam oko 10 sto je dosta rano kako sam pocela da ustajem u 11:30.Ali tada sam morala ranije jer sam uvece slavila sa drusrvom Srpsku Novu i sa drugaricom sam trebala da idem da kupim sve potrebno.Pre nego sto smo trebale da idemo da kupimo trebale smo da se nadjemo sa onima koji ce uvece da slave sa nama.To su:Misa :jujuju: XD,Djuric,Stefan,Kata,Tina,Milica Golubovic i Milica Stankovic i ja.Sa Micom S sam isla da se nadjem sa nima.Bila sam uzbudjena i srecna sto cu da vidim Misu posle 14 dana.I tako mi stigle na mesto gde smo trebali da se nadjemo i svi osim Mise su bili tu.Bila sam malo tuzna ali nisam dozvolila da se to primeti.Sacekali smo ga nekih 20 minuta ali njega nije bilo.I nista mi smo se dogovorili i Milica i ja smo nastavile dalje,tacnije bile smo to da kupimo.Kada smo kupile sve sto treba,dosao je moj tata po nas da ne bi nosile sve ono same.Posle sam rucala i bila sve srecnija i srecnija sto se blizi 22h.Morala sam da sredim nasu(Radetovu i moju,zajednicku)sobu,a ona je bila blago meni kao da je bomba pala.Milica je dosla da mi pravi drustvo dok ja sredjujem.Mislim ona je htela da pomogne,ali joj nisam dozvolila.
Ja tako sredila,ona otisla kuci i vec je bilo oko 20h.Morala sam da idem do pekare da kupim cvetne pogace za pljeske,ali tu sam se uzasno iznervirala.Za divno cudo nije bilo vise pogaca,pa sam morala da cekam hleba.Extra!I tako sam cekala oko 25 min.Na kraju sam dosla na red i kupila taj hleba vise.Postala sam nervozna jer sam mislila da necu da stignem da se spremim.Kad sam dosla kuci Rade je dolio ulje na vatru time sto me je iznervirao i pocela sam da placem koliko sam bila besna.Mislim da sam u tom trenutku mogla nekog da prebijem.Ali dobro zvala sam Milicu i ona me je smirila...Ja sam se spremila bilo je oko 21:20.Onda je dosla i Milica pa sam joj pomogla da se spremi jer ona kuci nije stigla zato sto je imala goste.I bile smo gotove oko 21:45 i cekale smo drustvo da dodje.Na svaki sum mi bi izasle da vidimmo da li s to oni.Posle su dosli ,nas dve smo bile uzasno uzbudjene,naravno zbog Mise.hehe Inace nam se obema svidja. Posle smo tu pricali svi zajedno i tako.Oko 23:55 smo izasli napolje da bi gledali vatromet.

14.1.2009.

00:00 otkucala je ponoc.Svi smo se radovali i cestitali Novu Godinu jedni drugima.Kasnije smo usli i pricali,salili se,igrali,plesali...Posto su kod nas decaci stidljiviji od devojcice,moramo mi njih da pitamo da plesemo.XD Ja sam prvo pitala Stefana,nisam odmah htela Misu,neka saceka malo.XD Posle nekih pola sata plesala sma i sa Misom....Jao....Kad se samo setim kako smo plesali i kako me je drzao... :fsdgfdg: Kad smo zavrsili sa plesom otisla sam u kuhinju i stegla jako Katu jer nisam znala kako drugacije da ispoljim to sto sam osecala.Skakala sam,osmeh je bio ,,od uveta do uveta"...Posle sam se ponovo vratila u sobu i usla onako hladna kao,a u stvari imala sam 100000 leptirica u stomaku i sva sam drhtala.I posle smo pricali,zezali se itd.Nazalost bilo je oko 03:15 i oni su odlucili da odu.Bila sam naravno tuzna.Milica i ja smo ih ispratile i posle se vratile kuci i pricale jedna drugoj utiske....Ona je prespavala kod mene i tako.....TOLIKO O NOVOGODISNJOJ NOCI....Posle ove noci svakog dana mislim na Misu i na taj ples koji je sve promenio.I sada sve sto pricam je 3 minuta,42 sekunde i jedan ples su promenili celo vece a i nedelju...

Extra dan... ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.best-4um.your-talk.com
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sre 21 Jan 2009 - 18:47

Hehe hvala....
Ewo za danasnji dan jer je to bio prvi dan u skolu posle raspusta.
21.1.2009.
I never promised you a ray of light,I never promised there'd be sunshine everyday....-zvonio je alarm na mobilnom.Hmmm...Moram da ustanem,skola ,,zove".ustala sam i probudila i Radeta.mi tako zajedno ustali...Sredili smo se za skolu itd...Da ne smaram dalje.
Pa krenula sam u skolu.Nasla sam se sa drugaricama kod DADA(gde se uvek i nalazimo),pozdravila se i krenule smo.Sve sto bile blize skoli,sve sam bila tuznija i smorenija.Sama pomisao na to da pocinje skolu i da cu morati da vidjam one snobove svakog dana,ubijala me je.Usle i u skolu i pozdravila sam se sa drugaricama..Ali bilo je tu nesto sto me je oraspolozilo.Mislim da ne moram da kazem ko,pogodicte iz prve.Jedno zbog njega idem u skolu...
Prvi cas muzicko.Tu smo pricali sa nastavnicom i nije bilo toliko smorno.Drugi hemija.Smorila sam se do bola bila.Mrzim je.Konacno se zavrsila i ta hemija.bio je veliki odmor pa smo bile da kupimo uzinu.Decaci su kupovali uzinu u Zdravljak a mi u Forneti,to su pekare,prodavnice jedna do druge.Misa,Djuric i ostali nisu sklanjali pogled sa nas.Ne znam zasto,ali su neprestano gledali u nas.I zvonilo je pa smo morali na sledee casove.Treci i cetvrti cas su bili tehnicko.Tu mi je doslo da se ubijem.Nemate pojma koliko je to smoran nastavnik.Trenutno ucimo struju,dosadno naravno,a jos on tako retardirano i smorno prica da mi je doslo da se obesim.:) Posle smo imali atematiku.Iako mi ne ide bas extra matematika,bilo je zanimljivo.Zezali smo se svi itd.I 6 cas nismo imali jer je nastavnik istorije morao da otkaze.bili smo presrecni naravno.
I tako se zavrsio prvi dan skole.Dosla sam kuci,pricala sa mamom itd.Pricale smo i o srednjoj.Nesto mi je rekla.Predlozila sta da upisem i meni se svidelo.E sad necu reci da ne bih izbaksuzirala...XD
I tako mi je proteko dan,do sada...Ne zna se sta me ceka na dalje.Mozda me Misa pozove da izadjemo.XD :D

Please click here

Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Broj poruka : 18503
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
100 / 100100 / 100

Humor : Grrrrrrrrr

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sre 21 Jan 2009 - 18:50

ja se nadam da će te misa pozvat da izađete...i blago vama što niste imali povijest,mi smo ju imali,bolila me glava od nje...joooj
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sre 21 Jan 2009 - 18:50

Hehe...Ma nema sanse da me pozove...To samo ja zamisljam...

Please click here

Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sre 21 Jan 2009 - 18:52

Pa...Nikad se ne zna. :D
Nazad na vrh Ići dole
MisS_Uchiha
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
Datum upisa : 20.04.2008
Godina : 25
Broj poruka : 5263
Job/hobbies : skupljanje labella, slushanje muzike, gledanje anima i seranowih,citanje mange, blejanje na netu....
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sre 21 Jan 2009 - 18:52

Pa i nije ti bilo tako loshe...xD
Ne brini za Mishu...Kad tad ce te pozwati,weruj mi..........
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sre 21 Jan 2009 - 23:56

Hehe nadam se....Ali ja gubim strpljenje polako...

Please click here

Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Pet 23 Jan 2009 - 20:27

23.1.2009.
Jao da,za bazen da vam ispricam.Kao sto znate juce sam bila na bazen...Bili smo Misa,ja,Djuric,Adam,Kristina i Milica...Bilo je zabavno.E sad odvojili smo se.Decaci su otisli u mali da igraju nesto jer su tamo bili kao golovi neki,a mi smo ostale u veliki.Ta dva bazena su jedan pored drugog.Mozda ima 2m izmedju njih.I kako su se igrali od njima lopte u veliki bazen.I ja sam je uzela da im dam.I kako sam im bacila,bio je neki decko na ivici malog je sedeo,i lopta je prosla malo pored njega i sve ga je isprskala kako je upala u vodu.On se okrenuo i pogledao.Meni je bilo uzasno smesno i okrenula sam mu ledja.Od tada pa sve dok nije otisao,tacnije nekih tri sata,je on ne prestano gledao u mene i smeskao se.Koji debil.Napalio se kao lud i mene je to smaralo.I ja odem na jedan kraj bazena on dodje tu.Odem na drugi,eto ga on i tu...I malo pre nego sto smo posli izasla sam iz bazena da mi se kosa malo prosusi jer mi treba mnogo dok je osusim fenom.I ja tamo stajala sa drustvom,pored skakaona i on im uzme lopticu i zeza ih nesto i gleda u mene.I posle im je vratio i prosao je pored mene milimetar je bilo razmaka ja mislim i Kristina mi kaze da mi je slikao dupe.Koj kreten.Doslo mi je da ga ponovo gadjam onom lopticom.Uzas!Horor!

Please click here

Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Čet 29 Jan 2009 - 14:52

28.1.2009.
Pa dan mi je poceo extra a i tako se zavrsava.
Ustala sam,sredila se i krenula sa mamom da kupim nesto.Kupila sam suknjicu(posle ne znam koliko...XD) i tuniku.Kad sam dosla kuci napisala sam lektiru...Posle se spremila i otisla u skolu...Sada pocinje najglavnije,lepo i ruzno.
Prvi cas smo gubili.Bili su zubari da muckamo nesto u usta od cega nam je svima muka.Naravno kao i obicno Misa i ja se gledali i smeskali.Danas je bio veliki shok za njih jer sad imam siske msm kratke.Dok je bio 1. cas,tacnije dok smo bili u ucionici direktor je usao i rekao da Maja i ja idemo u 19 h u biblioteku.Mi nismo znale zasto.Posle je sve teklo super.Misa i ja se smeskali i zezali i tako.I tako mi otisle u biblioteku sa razredim a to nam je ujedno i nastavnik srpskog.Nismo znale o cemu se radi.I oni nama kazu da smo osvojile 1. i 3. mesto.Maja je 3. a ja sam PRVOOOO....To je bio literarni konkurs.I osvojila sam 1. mesto.Bila sam presrecna.Snimala me je i televizija i bicu i na TV-u ali na nasem Borskom.Super,zar ne?
Sad me nesto zeza net i fon...Poslacu ovo kad se popravi....

Please click here

Nazad na vrh Ići dole
Just One Girl
Vip Član
Vip Član

Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 26
Broj poruka : 17764
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Čet 29 Jan 2009 - 19:02

Aaaaaaaaa ne mogu da veruje. Aaaaaaaaaa ČETITAM TI SUNCE!!!! Svaka čast!!! :;): kiss

"Život je sve nešto iz početka.
Juče i prekjuče sutra ne vrede.
Nema na svetu dva ista petka,
dve iste nedelje,
dve iste srede.
Pa čemu onda razočaranja?
Ako je jedna ljubav - ćorak,
Odmah se drukčije i lepše sanja.
I kad si najviše tužan i gorak
nekih se novih očiju setiš
i shvatis da letiš… divnije letiš."
(Odluka - Miroslav Mika Antić)
Nazad na vrh Ići dole
Mimi ^^ ♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 21
Broj poruka : 11826
Job/hobbies : Jahane,Knjige, Citanje,Filmovi...:)
100 / 100100 / 100

Humor : :D

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Čet 29 Jan 2009 - 19:09

Just One Girl ::
Aaaaaaaaa ne mogu da veruje. Aaaaaaaaaa ČETITAM TI SUNCE!!!! Svaka čast!!! :;): kiss
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Čet 29 Jan 2009 - 19:21

1.??? nmgu vjerovat........ :) čestitam
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Čet 29 Jan 2009 - 21:11

Hvala...Pa ja inace od malena pisem i za svoju dusu i ako treba zqa skolu itd.Hvala opet.

Please click here

Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma

Ženski
Datum upisa : 25.05.2008
Broj poruka : 9102
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Čet 29 Jan 2009 - 21:57

cestitam sunce
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Pet 30 Jan 2009 - 17:17

nncx..baš mi je drago!
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sub 4 Apr 2009 - 2:29

Hvala....Odavno nisam pisala nista ovde...Pisacu neki dan

Please click here

Nazad na vrh Ići dole
Ana
Izgubljen/a
Izgubljen/a

Ženski
Datum upisa : 12.04.2009
Godina : 28
Broj poruka : 67
50 / 10050 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Uto 14 Apr 2009 - 22:59

omg volim tvoj dnevnik :)))))))))))))))
ajde pisi ponovo nesto... imas zanimljiv lajf...
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator

Ženski
100 / 100100 / 100

PočaljiNaslov: Re: xxxxMy diaryxxxx   Sre 15 Apr 2009 - 0:22